Karlovy Vary - Keramika Plzeň

Vary logo15.2.2003Plzeň logo
 Karlovy Vary - Keramika Plzeň
1:3

 

Na tenhle zápas je vypraven bus zdarma, což podle očekávání přilákalo spoustu lidí, který by se na to normálně nezmohli. Výsledkem je to, že se po celou cestu do Varů vzadu dost tísníme. Přesto je po cestě veselo, na benzině nám ochotně platí Pišta Hufnágl.

Po příjezdu do Varů jdeme ještě do hospody a po jednom pivu pak už na stadion. Přestože je zápas vysílán v TV, v sektoru se nás schází tak 150 a fandíme po celý zápas. V průběhu utkání dochází k několika konfliktům s místní securitkou.

Ve 3. třetině pak několik z nás reaguje na provokace varských, přeskakujeme zábradlí, padne pár ran a dochází k solidní strkanici, po které jsem já a F88 vyveden. Po vyřízení nezbytných formalit jsem tedy nucen zkouknout zbytek utkání v nedalekém lokálu, těsně před koncem už jsem vpuštěn zpátky do našeho sektoru, kde se slaví naše vítězství 3:1.
S několika Varáky je domluvena pozápasová konfrontace. Po chvíli to ale vzdáváme, protože se neobjevují. Když už jsme připraveni k odjezdu, objevuje se skupinka domácích, vybíháme tedy v šesti lidech z busu, ale místo očekávané vlajky se dávají Varáci na útěk. Naštěstí pro ně uměli rychle běhat, jeden z nich je přesto dostižen, dostává solidně naloženo a přichází o šálu. Jeden z našich fanatiků chce i dres, nakonec to ale ukončujeme a razíme směr Plzeň.

Na benzinách nám opět platí Pišta (někomu Pepa Bednář). Po příjezdu do Plzně ještě zavítáme do několika podniků, kde trávíme čas až do rána, kdy tento povedený výjezd zakončujeme.

FCVP