Domácí zápasy

5.ČF HC Škoda Plzeň : HC Kometa Brno (2:3)

Bře
27

Další domácí zápas s Kometou se hraje už druhý den po návratu z Brna. Na choreo nemáme moc času, takže musíme zapojit hodně sil. V pondělí připravujeme 25 obouruček s Martinovým číslem "28". V den zápasu vzniká v hektické tempu kartoniáda z lesklých fólii, v provedení modré a stříbrné. Scházíme se jako vždycky v hokejce, kde panuje vcelku nervozita z toho, jak se choreo povede a také, zda to není naposledy, co vidíme Martina na našem ledě. V 17.05 si dáváme sraz u fanshopu, aby jsme stihli vše připravit.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

3.ČF HC Kometa Brno : HC Škoda Plzeň (1:2)

Bře
25

Těžko asi vymyslet lepší termín na dvoudenní výjezd na play off, než je sobota a neděle. Proto je docela překvapení, že o výjezd není takový zájem, jak by se čekalo. Nakonec dáváme dohromady plný bus, ale slušely by tomu spíše dva. I když se jedná o víkend, tak hodně známých tváří nemůže a naše je poněkud okleštěná. Vyrážíme v 8.00 ráno od zimáku. Cesta za konzumace nápoje a chorálů rychle utíká. Po cestě stavíme jen 2x, takže po 13. hodině už jsme v Brně. Ubytováváme se na ubytovně jako před 2 roky a nutno říct, že se nic k lepšímu nezlepšilo.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

2.ČF HC Škoda Plzeň : HC Kometa Brno (4:1)

Bře
21

Na druhý domácí zápas máme připravené choreo. Sice to není uplně dle představ, protože kýžený materiál přišel na poslední chvíli, přesto se rozhodujeme pro kartoniádu z papírů, doplněných nápisem "škodovácí".  Provedení však nebylo uplně povedené, chtělo by to lépe natáhnout nápis. Vzhledem k nepřítomnosti TV kamer, je návštěva o něco málo lepší než včera, přes 6000 diváků. Přesto je to na play off nízké číslo, ale to už je ohraná písnička. Kotel je zaplněný podobně jako minulý zápase. Není uplně narváno, dá se vcelku projít, ale ani moc prázdných míst.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

1.ČF HC Škoda Plzeň : HC Kometa Brno (1:4)

Bře
21

Kdo by čekal na první domácí zápas play off dlouhé fronty na lístky, jako tomu bylo při loňském finále, ten by se přepočítal. Zdá se, že část lidí vytoužený titul uspokojil a už je to tolik nebere. Velká škoda, zvlášť když Martin prohlásil, že to jeho poslední play off, takže i jedna z posledních šancí vidět ho na ledě. Když k tomu připočteme to, že je zápas v televizi, schází se na stadioně na play off hodně slabá návštěva pod 5500 diváků. Ani v kotli není uplně narváno, schody se dají projít uplně v pohodě.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

52. kolo HC Škoda Plzeň : Mountfield HK (1:3)

Bře
08

Na poslední zápas základní části nám los přisoudil Hradec. Tým, na který se nám zatím moc nedaří a který před začátkem sezony neslavně koupil extraligová práva od Budějovic. Choreo na tohle téma máme připravené už v prvním zápase, kdy u nás Hradec hraje. Bohužel nám do začátku zápasu nestihlo uschnout a tak ho odkládáme na další zápas. Panují obavy, v jakém stavu budou barvy a plachta po tak dlouhé době, ale vše je překvapivě v pořádku. Před zápasem dáváme sraz v hokejce. Utkání posledního kola mají až na jednu vyjímku začátek v 18.20, takže tam sedíme ještě o hodinu déle, než jindy.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

50. kolo HC Škoda Plzeň : PSG Zlín (1:2)

Bře
03

Předposlední domácí zápas před začátkem play off, začíná kvůli kolizi s fotbalem už v 15.00. Protože na tento den vychází narozeniny jednoho z nás, začíná sraz v hokejce už v 12.30. A opět to jede ve velkém stylu. Na začátek zápasu se přesunujeme na stadion.  I přes brzkou dobu utkání je stadion i kotel solidně zaplněný. Hostů ze Zlína přijelo asi 30. Brzké nedělní začátky zápasy jsou prostě pro daleké výjezdy ideální. Fandění má od začátku vcelku dobrou úroveň, o něco horší je to s výkonem na ledě. Sice jdeme do vedení, ale Zlínu se podaří ještě do konce 2. třetiny otočit skóre.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

48. kolo HC Škoda Plzeň : HC Slavia Praha (4:1)

Úno
26

Po dlouhých třech týdnech konečně domácí zápas. Bohužel vychází na úterý, takže se nedá čekat hojná účast. To potvrzuje už předzápasový sraz v hokejce, kde je až na náš stůl prázdno. Na půl šestou se přesouváme na zimák. Ani v okolí zimáku se moc lidí nepohybuje. Přesto je návštěva těsně pod 5000 diváků, což je solidní. Je ale škoda, že si po dlouhé pauze nenašlo cestu více lidí čas. V kotli chybí hodně známých tváří a na fandění je to znát. I tak se snažíme, co nám síly stačí. Hostů přijelo na jejich dost. Dokonce více než v minulých letech na semifinále play off.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

45. kolo HC Energie Karlovy Vary : HC Škoda Plzeň (3:5)

Úno
03

Derby ve Varech připadlo na skvělý termín. Neděle od 15.30, co více si přát? Dáváme si sraz už s předstihem ve VIPu, kde ještě zastihneme naše hokejisty v dobré náladě. Na cestu plníme dva autobusy a vyrážíme směr Rusko. Po tradiční zastávce v Úněšově v hospodě, kde nabíráme ostatní, pokračujeme směr Vary. Postupně se krajina mění v zimní pohádku, jak v těchto místech bývá v tomto ročním období zvykem. Po cestě se bavíme megafonem, který pak nemůžeme použít na zápase, protože jsou vybité baterky. Prostě "skvělý" nápad. Že by poučení pro příště?

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Domácí zápasy