Domácí zápasy

52. kolo HC Škoda Plzeň : HC Energie Karlovy Vary (2:1)

Bře
11

Po zápase s Třincem, kdy se staly věci, které by se stávat neměly a díky mediím se je podařilo ještě více vyhrotit, nás čeká poslední kolo doma proti Varům. Opravdu ideální konstelace na to, aby byl další průser. Před zápasem probíhá vysvětlování minulého zápasu i s vedením a není to určitě příjemné pro nikoho. Musíme zdůraznit a zopakovat, že jsme určitě proti házení čehokoliv na led a v kotli to nehodláme tolerovat. A tentokrát to letělo dokonce ze sezení, kam přece chodí "osvícenější" lidé. I když v tom neměl prsty nikdo z jádra kotle, všechno samozřejmě padá zase na naši hlavu.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

41.kolo HC Škoda Plzeň : HC Kometa Brno (5:2)

Úno
03

Poslední ze série čtyř pátečních domácích utkání vyšel na 1.2.2019, takže bylo jasné, že to bude právě tento zápas, ve kterém budeme slavit 90 let hokeje v Plzni. Přípravy začínají na několika frontách už s předstihem. V posledním týdnu intenzivně řešíme choreo. Motají se lesklé papíry na celostadionovou kartoniádu a hlavně se maluje zatím naše nejsložitější plachta s vyobrazením legend plzeňského hokeje. Ve čtvrtek večer se všechno připravuje tak, aby v pátek bylo všechno hotové. Díky patří všem, kteří se na přípravě podíleli! 

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

36.kolo HC Škoda Plzeň : HK Mountfield (4:0)

Led
21

Po úterním vyřazení z hokejové ligy mistrů další težký zápas. Hradec je v této sezoně po celou dobu na předních místech tabulek, takže se dal čekat kvalitní hokej. Před zápasem se scházíme v solidním počtu na Masně a po páté hodině se přesunujeme na zimák. Schází něco málo přes 5300 diváků a v kotli by se našlo "pár" volných míst. Přítomnost televizních kamer je prostě znát. V hledišti navazujeme na náš vynikající výkon z úterý, ale nutno přiznat, že dnes je to o něco horší.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

2.SF LM HC Škoda Plzeň : Frölunda Indians (1:3)

Led
18

Po výsledkově nepovedeném prvním zápase v Göteborgu, kdy jsme zaslouženě prohráli 6:3. Nás čeká domácí odveta, ve které musíme zvítězit o 4 branky, pokud chceme pomýšlet na postup do finále. Velice těžká situace, zvlášť když si vezmeme, jak kvalitní tým proti nám stojí. Možná jeden z vůbec nejlepších, se kterým jsem hráli. Před zápasem si dáváme sraz na Masně a i přes úterní termín náš potěší hojná účast. Před začátkem se přesouváme na zimák, kde se schází solidní návštěva přes 5000 diváků + narvaný kotel.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

34.kolo HC Škoda Plzeň : BK Mladá Boleslav (2:3p)

Led
13

Po týdnu další páteční domácí utkání. Po minulé kanonádě proti Pardubicím i dnes věříme ve tři body. Ale jak už to bývá, většinou po jasném vítězství přijde horší zápas. Jelikož jsme mezítím hráli dva zápasy (Zlín a švédská Froluna) je otázkou, jestli nebudou hráči unaveni. Před zápasem se scházíme tradičně na Masně a je zase plná hospoda. Na zimáku se schází solidní návštěva 5757 diváků. V kotli je narváno, ale schody se dají po delší době normálně projít.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

32.kolo HC Škoda Plzeň : Dynamo Pardubice (11:1)

Led
06

První zápas roku 2019 - konečně páteční utkání doma. Drtivá většina domácích zápasů zatím vyšla na neděli, takže jsme rádi, že po dlouhé době je hokej zase v pátek. Před zápasem dáváme sraz na Masně. Hodinu před zápasem je narváno a kdo přišel pozdě, ten stojí. Po úspěchu ohledně jednotného outfitu do Chomutova zkoušíme tentokrát přijít všichni v dresu. Pro některé je to premiéra po více než 10 letech, kdy měli na sobě dres naposledy. K vidění jsou i dost staré a raritní kousky, které svým stářím předčí leckteré Škodováky.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

15.kolo HC Škoda Plzeň : HC Kometa Brno (2:4)

Lis
01

Vzhledem k termínu a času zápasu, který pro přespolní není moc příznivý, se v kotli sešlo poměrně dost lidí. Příjemné překvapení. Od první minuty se fandilo celkem slušně a to i za nepříznivého stavu 0:2. Jsem moc rád, že jste to v tenhle moment nezabalili a dál kluky hnali. Odměnou nám byl snižující gól, který spoustu lidí probral a podpora se ještě kousek zvedla. Bohužel euforie, která mohla být po gólu na 2:2 rychle vyprchala a krapet nás zarazila branka Brna do šatny... Škoda.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

10.kolo HC Škoda Plzeň : Mountfield HK (2:1sn)

Říj
16

Po týdnu další domácí zápas, tentokráte za přítomnosti našich "milovaných" televizních kamer. Díky tomu se začíná až v 18.20. Soupeřem je aktuálně vedoucí tým ligy - Hradec. Letos po dlouhé době nemá Hradec tým nadupaný hvězdami a přesto se drží na čele. Že by to konečně pochopili? :)

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Domácí zápasy