Domácí zápasy

18.kolo HC Škoda Plzeň : HC Energie Karlovy Vary (4:3)

Lis
17

První derby této sezóny vychází na pátek, takže se dá čekat slušná návštěva i příjezd hostů. Na zápas se připravujeme dopředu a chystáme choreo. Jelikož Vary hrají také nahoře, dát se čekat velká bitva. Po před zápasovém srazu se přesouváme na zimák, kde se schází solidní návštěva přes 6200 diváků, kotel je také pěkně zaplněn. Co nás ale zklame je pohled do sektoru Varů, kde je asi 30 lidí? 

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

14. kolo HC Škoda Plzeň : HC Sparta Praha (2:3sn)

Lis
03

Neuplynulo ani 24 hodin a scházíme se k dalšímu domácímu zápasu. Je zajímavé, že když mají kluby objektivní potíže jako je třeba viróza celého týmu, tak se ohání kluby tím, že i tak musí nastoupit, kvůli plynulosti soutěže a aby nedocházelo k přesunům atd. Ale když jde o televizi, tak nic není problém a klub přistoupí i na tak kretenskou věc jako je hrát v sobotu od 15.00 a následně druhý den od 13.00 znova. I přes podivnou dobu utkání přichází zatím nejvyšší návštěvy sezony 7109 diváků. Lidi se holt přišli podívat na Spartu.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

16.kolo HC Škoda Plzeň : Piráti Chomutov (2:1)

Říj
29

Pátek a navíc státní svátek = ideální hokejový den. Dáváme si sraz s dostatečným předstihem v hokejce a před zápasem se přesunujeme na stadion. Celková návštěva už vypadá lépe, na zimák si našl cestu 5002 diváků. Ale před pár lety bychom to brali špatnou návštěvu, časy se prostě mění. Na ledě pokračujeme ve zlepšených výkonech a po první třetině vedeme 2:0. Fandění první třetinu kupodivu za moc nestojí, asi potřebujeme prohrávat 0:5, aby se začalo fandit.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

1. předkolo HC Škoda Plzeň : BK Mladá Boleslav (4:5)

Bře
06

Před prvním zápasem play off si dáváme sraz v hokejce. Chceme udělat kartoniádu na domácí zápas. Rozhodujeme se, že ji uděláme až druhý zápas, abychom v prvním zápase dle návštěvy zjistili, zda to má vůbec cenu. Příprava choreo na další den jde rychle a tak zbytek času do utkání popíjíme a dobře se bavíme. Bohužel vyjma našich stolů je v hokejce poloprázdno. Rozdáváme si mezi sebou lístky s tím, že za každý dáváme do kasičky 50 Kč na choreo. Chvíli před zápasem vyrážíme na zimák. Tady nás čeká velké překvapení v podobě ostudné návštěvy. 3785 diváků na domácí zápas předkola play off?

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

37. kolo HC Škoda Plzeň :HC Olomouc (2:1sn)

Led
12

Po nepovedeném pátečním zápasu v Liberci další možnost na zisk tří bodů v domácím utkání proti Olomouci. Před zápasem si dáváme sraz v hokejce, i když se hraje už od 15:30, není to vůbec znát a nakonec se hokejka zaplní do posledního místa. Dokonce se někteří nově příchozí otáčejí, protože se jim nechce stát. V poslední době stav nevídaný, jen tak dál. Některé však brzké začátky zápasů pěkně štvou, jiným se to hodí. Je to prostě těžké. Na začátek zápasu se přesunujeme na stadion, který je docela solidně zaplněn a stejně tak i kotel.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

35. kolo HC Škoda Plzeň : PSG Zlín (5:2)

Led
07

Po třech nepovedených utkáních další šance na reparát. Tentokrát doma proti Zlínu, který se stále neprobral z mistrovské kocoviny. Před zápasem si dáváme sraz v hokejce, i když je úterý, schází se vcelku dost lidí. A je na co se dívat, protože pan S., který celý rok kvůli sázce neměl ani kapku alkoholu, se opět dostal do své klasické formy, takže je ho plná hospoda. Hlavně nápad dát si s každým nově příchozím kořalku, se jeví jako promyšlený. Na půl šestou se přesunujeme na stadion.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

13. kolo HC Škoda Plzeň : HC Vítkovice Steel (3:2)

Říj
20

Po nepovedeném utkání v Pardubicích, kdy jsme prohráli brankou 73 vteřin před koncem poslední třetiny, se nabízela šance na reparát v pátečním domácím zápase proti Vítkovicím. Vítkovicím se letos také zrovna nedaří a naše bilance v posledních letech s nimi je výborná. Den před zápasem se dozvídáme, že komise zkrátila Ryanovi trest na 8 utkání, takže bude moc v pátečním duelu nastoupit. Moc času na přípravu není, takže volíme jednodost a to kartony s nápisem WELCOME BACK #44 + dva osobní vzkazy pro pana Holého. Fotku ani video bohužel nemáme, tak pokud by někdo měl, sem s ní.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

11. kolo HC Škoda Plzeň : HC Olomouc (2:5)

Říj
13

Nedělní zápas pro některé z nás začíná už v pátek. Na víkend máme totiž v plánu vymalování hospody, kde už se 20 let schází jádro plzeňského kotle - hokejky. Jelikož se od té doby snad nemalovala, čeká nás nelehký úkol. Věnujeme se tomu celou sobotu a část neděle a nutno říct, že výsledek stojí za to. Celá hospoda čerstvě vymalovaná a náš koutek vyzdoben logem škodovácí a siluetami fandících lidí. Teď už si jenom přát, aby se zase vrátily časy, kdy to v hokejce před zápasem hučelo jako v úle a kdo přišel třeba hodinu před zápasem, neměl nárok se posadit.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Domácí zápasy