Cena vstupenky:
150 Kč
Výsledek:
14. kolo HC Škoda 2:3(sn)

Neuplynulo ani 24 hodin a scházíme se k dalšímu domácímu zápasu. Je zajímavé, že když mají kluby objektivní potíže jako je třeba viróza celého týmu, tak se ohání kluby tím, že i tak musí nastoupit, kvůli plynulosti soutěže a aby nedocházelo k přesunům atd. Ale když jde o televizi, tak nic není problém a klub přistoupí i na tak kretenskou věc jako je hrát v sobotu od 15.00 a následně druhý den od 13.00 znova. I přes podivnou dobu utkání přichází zatím nejvyšší návštěvy sezony 7109 diváků. Lidi se holt přišli podívat na Spartu.

V ochozech je těch 2000 diváků, kteří normálně nechodí znát. Hlavně v kotli je plno lidí, kteří tam letos ještě nebyli a dle toho bohužel vypadá i fandění. Moc nám nepomáhá ani dění na ledě a v půlce zápasu jdou hosté do vedení. Nám se podaří vyrovnat, ale Sparty jde 6 minut před koncem zase do vedení. V posledních minutách se dá napětí krájet a to pomáhá i našemu fandění. My ale máme Milana Gulaše, který tři minuty před koncem rozvlní síť- 2:2. V následném prodloužení je sice k vidění řada šancí, ale skóre se nemění. V nájezdech si připisují bod navíc hosté. Po hokeji většina lidí spěchá na fotbal, protože od pěti se hraje se Slávií, to už je ale jiný příběh.

Z Prahy dorazilo určitě přes 100 fans Sparty, kteří solidně fandili. Letos zatím nejvyšší počet hostů v Plzni.