15.kolo HC Škoda Plzeň : HC Kometa Brno (2:4)

Datum: 
30.10.2018
Čas: 
17:30
Den: 
úterý
Diváci: 
5015
Hostů: 
40
Cena vstupenky: 
120 Kč
Výsledek: 
2:4

Vzhledem k termínu a času zápasu, který pro přespolní není moc příznivý, se v kotli sešlo poměrně dost lidí. Příjemné překvapení. Od první minuty se fandilo celkem slušně a to i za nepříznivého stavu 0:2. Jsem moc rád, že jste to v tenhle moment nezabalili a dál kluky hnali. Odměnou nám byl snižující gól, který spoustu lidí probral a podpora se ještě kousek zvedla. Bohužel euforie, která mohla být po gólu na 2:2 rychle vyprchala a krapet nás zarazila branka Brna do šatny... Škoda.

Druhá třetina byla lehce slabší, ale stále celkem dobrá a bavila mě. Teda aspoň z mého pohledu směrem k vám to znělo dobře, takže nevím jaké to bylo v různých zákoutí kotle. No a třetí? To už byla celkem fuška a chtělo vás víc hecovat, ale s tím jsem tak nějak počítal vzhledem k vývoji. Ale hecnout jste se nechali a následné opakování chorálu znělo dobře. "Naštěstí" konec utkání doprovázelo plno emocí, což výrazně pomohlo dění v kotli. Obávám se, že jinak by fandění mělo vzestupnou tendenci, jak je tomu s blížícím se koncem zvykem a ani hecování by nepomohlo. Bohužel další branku už se nám přidat nepodařilo a při našem power play se štěstí přiklonilo opět ke Kometě, která díky kontaktu puku s rozhodčím definitivně rozhodla. Co na plat, že většinou soupeře přehrajeme a přestřílíme, když branky dávají oni.

I když je stále na čem pracovat, tak jsem byl celkem spokojen s vaší aktivitou, což se moc často nestává. Ale jen tak dál! Máme na čem stavět, potenciál je velký, jen ho využít!