34.kolo HC Škoda Plzeň : BK Mladá Boleslav (2:3p)

Datum: 
10.1.2019
Čas: 
17:30
Den: 
pátek
Diváci: 
5757
Hostů: 
10
Cena vstupenky: 
120 Kč
Výsledek: 
2:3p

Po týdnu další páteční domácí utkání. Po minulé kanonádě proti Pardubicím i dnes věříme ve tři body. Ale jak už to bývá, většinou po jasném vítězství přijde horší zápas. Jelikož jsme mezítím hráli dva zápasy (Zlín a švédská Froluna) je otázkou, jestli nebudou hráči unaveni. Před zápasem se scházíme tradičně na Masně a je zase plná hospoda. Na zimáku se schází solidní návštěva 5757 diváků. V kotli je narváno, ale schody se dají po delší době normálně projít.

Od začátku zápasu to není ono a nedostáváme se do vyložených šancích. To se projevuje i na našem fandění, které navíc trpí tím, že spíkr Vraník dnes nemůže. Jeho místo zaujímá dnes Zdeněk, ale dění na ledě nám do karet vůbec nehraje. Tři vteřiny před koncem první třetiny dávají hosté gól z offsajdu a do kabin se ta jde za stavu 1:0. Ve druhé třetině se obraz hry lepší a otáčíme skóre na 2:1. V poslední třetině pokračuje tuhý boj, i když máme řadu šancí prosazují se pouze hosté, kteří po zaváhání Froda srovnávají na 2:2. Celý zápas je ovlivněn několika spornými výroky rozhodčích, na které se několikrát nadává. V prodloužení dělá Frodo bohužel další chybu a Boleslav si odváží vod navíc.

Boleslav nám vstřelila tři branky - jednu z offsajdu a další dvě po hrubkách Froda - byl to prostě zápas blbec po všech stranách.  Z Boleslavi dorazi asi 10 fans, kteří se většinu zápasu snažili fandit.