Cena vstupenky:
120 Kč
Výsledek:
4:0

Po úterním vyřazení z hokejové ligy mistrů další težký zápas. Hradec je v této sezoně po celou dobu na předních místech tabulek, takže se dal čekat kvalitní hokej. Před zápasem se scházíme v solidním počtu na Masně a po páté hodině se přesunujeme na zimák. Schází něco málo přes 5300 diváků a v kotli by se našlo "pár" volných míst. Přítomnost televizních kamer je prostě znát. V hledišti navazujeme na náš vynikající výkon z úterý, ale nutno přiznat, že dnes je to o něco horší.

První třetina není z naší strany ono, ale přesto jdeme pár vteřin před koncem do vedení 1:0. Od druhé třetiny předvádíme skvělý hokej, podpořený bezchybných výkonem gólmana. Daří se nám i v přesilovkách a po druhé třetině je to 3:0. Při takovém stavu a hlavně skvělém hokeji se to fandí "samo", takže ani atmosféra nezaostává za předvedenou hrou. V poslední třetině se žádné drama nekoná a naopak přidáváme uklidňující branku na 4:0.

Skvělý zápas po všech stranách. Kdo nebyl, ten by měl litovat.