150 Kč
Výsledek:
5:3

Byly doby, kdy Pardubice patřily do absolutní špičky, jak na ledě, tak v hledišti. I k nám pravidelně vypravovali autobus a svého času byli v podstatě jediní, kdo k nám jezdil. Doba se však hodně změnila. V současné době jsou na chvostu "tabulky" v obou směrech. Po páteční blamáži doufáme, že bychom si mohli spravit chuť. Na zimáku se schází letošní tradiční návštěva cca 5500 diváků. V kotli moc nacpáno není, hezké počasí asi udělalo svoje.

Od úvodního buly to není ono, sice jdeme do vedení 2:0, ale Pardubice nám dělají problémy a tvoří si šance. Fandění není vůbec špatné, když vezmeme v úvahu výkon na ledě, na kterém jsme bohužel dost závislí. Navíc hrajeme neustále oslabení. I díky tomu se jde do kabin za stavu 2:2. V prostředním dějství dáváme s velkou námahou gól na 3:2, ale radost nám vydrží pouhých 19 sekund. V obraně to prostě pořád hoří a zdá se, že vyjma Guliho to ani v útoku není žádná sláva. Naštěstí pro nás toho Guliho máme. Hlavně díky němu překlopíme ve třetí třetině vítězství na naši stranu.  Náš kapitán skóroval v 10 utkáních za sebou a vytvořil tak nový rekord samostatné české extraligy. Navíc jako bonus přidal hattrick. Poslední třetina snese přísnější měřítka i z hlediska fandění. Je super, že na závěrečnou děkovačku, kterou okořenila děkovačka s Gulim a Frodem, zůstává na svém místě skoro celý kotel.