Cena vstupenky:
150 Kč
Výsledek:
6:1

Víkend kdy ve dvou dnech hrajeme dva zápasy doma započal televizním utkáním proti Třinci. Nezvyklý čas i den utkání a k tomu ještě přítomnost televizních kamer se určitě projevila na návštěvnosti a do ochozů si našlo cestu 5500 diváků. Co překvapilo bylo asi 40 fans z Třince, dorazila dokonce radikálně vypadající skupina s vlajkou.

Od začátku zápasu máme otěže zápasu pevně ve svých rukách. Po dvou gólech ve síti Třince vyháníme Bartošáka s brány a do kabin se jde už za stavu 3:0. To samozřejmě pomáhá našemu kvalitnímu fandění. Jsme ale ostražití, protože ztratil vedení 3:0, to je taková plzeňská specialita. Během první třetině popichujeme radikálně vypadající hosty, zda nám dají vlajku, jejich reakce nás opravdu překvapila, protože ji sbalili a opustili stadion. :D Ve druhé třetině se Třince podaří vstřelit branku, ale to je z jejich strany vše. Ke konci zápasu je to náš koncert a náš démon Milan Gulaš přidává další branky, takže nakonec loňského mistra porážíme 6:2. Skvělý zápas, doufejme, že v dalším domácím zápase na tento výkon navážeme.