Cena vstupenky:
150 Kč
Výsledek:
4:1

Po páteční výhře v Olomouci, které na vlastní oči vidělo tradičně jen "pár" lidí. Je na programu utkání proti Vítkovicím. Tedy týmu, proti kterému se nám doma dlouhodobě daří. Jelikož se zápas časově kryje s výjezdem Viktorky do Boleslavi, jsme o několik aktivních lidí v sektoru ochuzeni. Přesto se schází solidní návštěva před 5600 diváků. Ještě před úvodem zápasu je v plánu rozloučení s plzeňským rodákem Mistrem Karlem Gottem. Jsme rádi, že se to neřeší minutou ticha, která kolikrát nevyzní jak má a na řadu lidí má negativní vliv. Pojetí, jaké bylo zvoleni v Plzni - aplaus ve stoje a potlesk celého zimáku, spolu s Mistrovo hudbou v pozadí, to je asi nejlepší možná pieta.

Teď už k samotnému zápasu. V půlce první třetiny jdeme našemu kapitánovi Gulimu do vedení. Jeho 20 bodů po 8 odehraných kolem asi nepotřebuje další komentář. Vítkovicím se bohužel podaří rychle srovnat, ale naše odpověď je také rychlá. Fandění je takové nijaké, nemůžeme se vůbec chytit. V sektoru hostů je asi 20 vítkovických, kteří stojí pěkně pohromadě, ale o fandění se moc nesnaží. Ve druhé a hlavně ve třetí třetině se naše fandění podstatně lepší a několikrát zapojujeme celý stadion. Minutu před koncem přidávám pojistku na 4:1 a můžeme tak slavit další tři body.