35.kolo Rytíři Kladno : HC Škoda Plzeň (1:3)

Datum: 
10.1.2020
Čas: 
18:00
Den: 
pátek
Diváci: 
4035
Hostů: 
200
Cena vstupenky: 
160 Kč
Výsledek: 
1:3

Na druhý výjezd sezóny na Kladno rozhodně nečekám tak hojnou účast jako na ten první. Na ten první se spousta lidí chtěla podívat po letech znovu na Kladno a jako bonus nastupovat Jágr. Což je dnes dopředu jasné, že se opakovat nebude. V půl čtvrté vyrážíme v počtu 40 kousků od zimáku na Kladno. Jedeme tentokrát konečně přes Prahu a díky tomu se se vyhneme čekání z minulé výjezdu a ke kladenskému lesnímu stadion dorážíme hodinu před zápasem. Dáváme v klidu pivko a čekáme na začátek, překvapí nás, že nám pivo venku čepují metodou beerjet jako někde v NHL. :D

K našemu překvapení nás čeká plně zaplněný sektor hostů, jen chybí domácí provokatéři z minule. Od začátku zápasu dobře fandíme, k čemuž nám hodně pomáhá skvělý výkon na ledě. Gólově to sice není tak slavné, ale určitě je na co koukat a od 15. minuty jsme celý zápas ve vedení. Na druhou stranu, vedeme pořád jen o gól, takže není nouze o napětí a to fandění jenom pomáhá. Až v poslední minutě přidáváme pojistku na 1:3 a slavíme zasloužené tři body.

Po zápase na nás čeká autobus u hospody domácích, ti se sice zjevují v solidním počtu a vypadají jako skupina, která ví, proč tam je, ale jak se rychle zjevili, tak i mizí, i když se vůbec nic neděje. Kolem 23. hodiny přijíždíme do Plzně a většina lidí se odebírá do města.

 

Galerie: