Venkovní zápasy

4.ČF HC Kometa Brno : HC Škoda Plzeň (1:0)

Bře
25

V neděli ráno se probouzíme na ubytovně, někteří značne nevyspalý. Kdo už je ovšem v plné formě je opět Inkvizitor, který po propuštění ze záchytky stihnul už 6 piv. V 10.00 odjíždíme od ubytovny, někteří čas do té doby tráví spánkem, jiní už jsou opět ve městě. Trochu nesmyslně se autobusem přesouváme k hlavnímu nádraží. Většina se pak MHD, pěšky nebo taxíky stejně dostává do blízkosti stadionu. Opět si sedáme do pivováru z minulého dne, kde sedíme až do začátku utkání. Naš počet doplňují ještě někteří vlakoví, kteří minulý zápas nemohli.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

47. kolo Rytíři Kladno : Škoda Plzeň (0:1)

Úno
10

Dne 6. 2. 2014 se představila naše milovaná škodovka na kladenském ledě. Na utkání jedeme nakonec auty, když vyrážíme po čtvrté hodině z Plzně. Na místo určení přijíždíme kolem půl šesté, koupíme lístky, v klidu zaparkujeme a dáme si v místní hospodě pivko. Kolem šesté se přesouváme na zimní stadion. Po příchodu na stadion musím říct, že to tam bude dvou hodinové peklo, protože je tam větší zima než venku.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

40. kolo HC Vítkovice Steel : HC Škoda Plzeň (2:3sn)

Led
20

O početnějším výjezdu do Vítkovic uvažejeme už delší dobu, protože právě tohle je stadion, kterým hodně lidem chybí ve výjezdové sbírce. Domlouváme se původně na autech, ale kvůli většímu zájmu objednáváme tranzit. Do karet nám hraje i to, že se zápas hraje už od 15.00, což sice znamená hodně brzký odjezd, ale zároveň příjezd kolem půlnoci. Nakonec vyrážíme v 8.00 ráno v počtu 17 lidí tranzitem. Cesta se ze začátku vleče a většina lidí stále pospává, zvláště pak ti, kteří nestihli přijít od pátečního výjezdu domů. :D Postupně se ale většina osádky zmátoří a dobře se bavíme.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

39. kolo Mountfield HK : HC Škoda Plzeň (3:0)

Led
18

Výjezd do Hradce tuto sezonu už podruhé volíme výjezdem měsíce. Dopřed je jasné, že nás asi tolik jako minule nepojede. Nakonec vcelku v pohodě plníme bus a v počtu 38 lidí vyrážíme směr Hradec. Po cestě se bavíme za přispění oblíbeného nápoje a poprvé prodáváme škodovácké mikiny s kapucou. Vyjíždíme už ve dvě hodiny odpoledne, ale páteční hustá doprava má za následek to, že přijíždíme těsně před začátkem utkání. Čeho si hned všimneme, je enormní počet policie i pořadatelské služby. Asi kvůli poslednímu výjedu Komety? Nebo nechtí přijít o vysílačku, jako při minulém výjezdě?

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

31. kolo HC Verva Litvínov : HC Škoda Plzeň (2:1)

Pro
16

Jako poslední předvánoční výjezd nám los přisoudil oblíbenou výjezdovou destinaci - Litvínov. V pátek to ještě s počtem nevypadá niják slavně. Přesto v neděli odjíždíme autobusem směr Litvínov. Jak už je tomu letos zvykem, máme autobus s WC, takže nikde zbytečně nečekáme. Autobus necháme u benzíny a k zimáku jdeme pěšky. Jelikož jsme přijeli hodinu a půl před zápasem, trávíme zbytek času do utkání v Nudli. Kde se hlavně starší fans baví s domácími, kvůli historicky dobrým vztahům. My sedáme vzadu a bavíme se většinou mezi sebou. Někteří po svém, což vyústí v menší problém.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

29. kolo HC Sparta Praha : HC Škoda Plzeň (4:2)

Pro
16

Výjezd na nenáviděnou Spartu je propagovaný dlouho dopředu. Zápas vychází na ideální čas- sobota od 19hod a i díky tomu se dá očekávat, po dlouhé době, slušně zaplněný sektor hostů. Zájem o výjezd je poměrně velký a poprvé v sezóně vypravujeme dva autobusy. Cesta probíhá celkem v klidu, až na drobné nedorozumění na pumpě v Berouně, kde zřejmě Jirka Lála zapomněl zaplatit a vše musí řešit až přivolaná policie.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

25. kolo Piráti Chomutov : Škoda Plzeň (1:2)

Pro
04

Do Chomutova vyrážíme nakonec jen tranzitem, i vzhledem k faktu, že většina lidí je pořád ještě na cestě z Manchesteru, kde byli podpořit fotbalovou Viktorii. Ale i tak se schází solidní sestava a o zábavu je dobře postaráno. Cestou se opět hojně konzumuje pivo a také naše oblíbené bramborové amareto s kolou.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

21.kolo Rytíři Kladno : HC Škoda Plzeň (2:1sn)

Lis
18

Výjezd do Kladna jsme opět zapomněli něják hodně propagovat, přesto se autobus plní téměř do posledního místa. Po 16. hodině vyrážíme směr Kladno. Jedeme novým autobusem, takže bez kouření, ale jako bonus máme funkční WC, paráda! Prvně prodáváme škodovácká trika, která jsou věnována historicky prvnímu titulu. První kusy prodáváme v autobuse, ale většina lidí s tím nepočítala, takže se spíše rodí zájemci o nákup na domácím hokeji. Od úterý budou v prodeji na všech domácích zápaech. Cesta novým autobusem rychle utíká a v dobré náladě doražíme do Kladna.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Venkovní zápasy