Venkovní zápasy

4. předkolo BK Mladá Boleslav : HC Škoda Plzeň (4:2)

Bře
09

Před nedělním výjezdem se ještě ujišťujeme, v kolik začíná zápas. Včera se k nám dostala informace, že se hraje už od 17:00 a my jsme kvůli tomu posunuli odjezd o hodinu dříve. Nakonec se dozvídáme, že se hraje jako předchozí den. Jelikož je MDŽ (mezinárodní den žízně) dáváme si opět sraz v restartu. Ve dvě hodiny odjíždíme směr Boleslav. Jedeme stejným autobusem jako včera, jen je nás o pár kusů méně.  Do Boleslavi dojíždíme opět skoro o hodinu dříve. Kupujeme lístky a pomalu se přesunujeme na zimák. Před zápasem je ještě živo u vstupu do sektoru a máme dva zadržené kvůli šále. 

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

3. předkolo BK Mladá Boleslav : HC Škoda Plzeň (4:2)

Bře
09

Před výjezdem do Boleslavi si dáváme sraz v Restartu, kde koukáme na atletiku a biatlon. Chvíli před druhou hodinou se přesunujeme k zimáku. Na první výjezd předkola play off vyrážíme plným autobusem, někteří musí chvílemi sedět i po třech. Po dlouhé době jedeme starým autobusem, protože ten, se kterým jsme jezdili poslední dobou, je v opravě. Rychle jsme si zvykli na pohodlí a je to nezvyk, vyrazit takovým starým střepem. Původně panovaly obavy, kolik se nás sejde, ale do karet nám nahrálo odložení sobotního zápasu se Slávií. Cesta rychle ubíhá.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

50.kolo HC Olomouc : HC Škoda Plzeň (2:3sn)

Úno
26

Na úterní výjezd do Olomouce se vydáváme z Plzně třemi auty. Vyjíždíme chvíli po půl druhé a razíme směr Olomouc. Cesta probíhá za dobré nálady a popíjení coly s rumem. Jediné pozdvyžení máme kousek před Brnem, kde dvěma slečnám v nesnázích pomáháme s autem. Dáváme jejich auto na hevery, ale není to moc stabilní a nikomu se pod auto za těchto podmínek nechce. Pak máme zase problém hevery vůbec vyndat, navíc se blíží hodina utkání, takže s nepořízenou odjíždíme. Do Olomouce přijíždíme chvíli před zápasem. Bereme buben a jdeme na zimák.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

48.kolo PSG Zlín : HC Škoda Plzeň (2:4)

Úno
23

Na páteční vlakový výjezd do Zlína se v Plzni na nádraží okolo jedenácté hodiny scházíme v počtu deseti kusů. Po zakoupení hromadné zpáteční jízdenky usedáme do kupé.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

44. kolo BK Mladá Boleslav : HC Škoda Plzeň (6:3)

Úno
02

Na nedělní výjezd do Boleslavi dáváme dohromady autobus. Ve 14 hodin vyjíždíme od zimáku směr Boleslav. Cesta rychle ubíhá a máme jen jednu zastávku na Rudné u Prahy. V autobusu je plno a sestava ujde, i když pár známých tváří opět chybí. Inkvizitor, který byl v Plzni naprosto střízlivy, se cestou do Prahy opět vystřelil do matrixu, takže o zábavu není nouze. Po rychlé cestě přijíždíme do Boleslavi hodinu před zápasem.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

42. kolo HC Energie Karlovy Vary : HC Škoda Plzeň (1:3)

Led
28

Na derby do Varů se snažíme dát dohromady autobus. Bohužel v pondělí večer je jen něco málo přes 20 lidí. Naštěstí se daří pro všechny zajistit dopravu auty. I tak panuje rozčarování z toho, že ani na derby do Varů nevypravíme autobus. Je ale fakt, že přítomnost televizních kamer a úterní termín, nám do karet moc nenahrávají. Jako obvykle nás ve Varech vítá zima a bílo všude kolem nás. Při příchodu do sektoru nás překvapí sektor pod námi, který je dnes "rozmotovaný". Asi po zkušenostech z minulého zápasu, kdy docházelo ke konfiktům s domácím a polévání pivem.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

41. kolo HC Verva Litvínov : HC Škoda Plzeň (4:1)

Led
26

Nedělní výjezd do Litvínova vypadá nadějně už nějaký ten den dopředu. S týdenním předstihem je plným autobus. To je věc v posledních letech téměř nevídaná, pokud vynecháme play off. Z Plzně vyrážíme už ve 13.15, abychom byli na místě včas a stihli jít ještě do Nudle. Mrzí jen slabší účast pravidelných výjezďáků, chybělo hodně známých obličejů. I tak je ale parta a nálada dobrá a vyrážíme směr Litvínov. Jelikož máme k dispozici záchod, nemusíme se zdržovat častým stavěním, i když někteří neustále volají po vajgl pauze.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

38. kolo HC ČSOB Pojišťovna Pardubice : HC Škoda Plzeň(3:4p)

Led
20

Pátek 16. ledna nás zavedl do Pardubic. Hraje se zde od 18 hodin, takže by se dala předpokládat alespoň průměrná účast. Předem víme, že někteří z pravidelných účastníků výjezdů budou trávit víkend na horách a tak doufáme, že výsledný počet fans bude alespoň dvouciferný.

Přidal škodovák Počet komentářů 0 číst dál

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Venkovní zápasy